مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا!

مدفوع انسان در قوطی نوشابه!

مدفوع در نوشیدنی معروف جهان!http://i.alalam.ir/news/Image/original/2017/03/29/alalam_636264161383610937_25f_4x3.jpgوجود مدفوع انسان در نوشابه کوکاکولا!

روزنامه "گاردین" انگلستان نوشت که این شرکت هفته گذشته فعالیت شبانه این کارخانه در منطقه لسبورن را متوقف کرد چون قوطی های ارسالی از سوی شرکت بسته بندی هلینک برای شرکت کوکا کولا آلوده بوده است.نوشابه

نوشابه

 

شرکت کوکا کولا اعلام کرد که تمام قوطی های آلوده را ضبط کرده اما این آلودگی هیچ تاثیری بر دیگر تولیدات این کارخانه که آماده فروش است، ندارد.

 

قوطی های خالی از شرکت هلینک بدون بسته بندی به کارخانه کوکا کولا ارسال می شود تا پس از پر شدن با نوشابه های گازدار، بسته بندی و سپس در فروشگاه های ایرلند شمالی عرضه شود.

 

سخنگوی پلیس گته که تحقیق درباره این حادثه در مراحل اولیه است. شرکت کوکا کولا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که سلامتی و کیفیت تولیدات این شرکت جدی تلقی خواهد شد.

 

اداره استاندارد غذا نیز اعلام کرد که خوشبختانه قوطی های آلوده به بازارهای ایرلند شمالی نرسیده است و درباره این حادثه توسط شبکه ملی بهداشت عمومی و واحد بهداشت محیط لسبورن تحقیق خواهد شد.

مدفوع انسان در قوطی نوشابه!

جام نیوز :: JamNews - مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا!

www.jamnews.ir/detail/News/778338
Translate this page
7 hours ago - مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا! پلیس ایرلند شمالی تحقیق درباره وجود مدفوع انسان در محموله قوطی‌های خالی که قرار بود در شرکت نوشابه ...

Images for ‫مدفوع انسان در قوطی نوشابه !‬‎

3 hours ago
18 hours ago
8 hours ago
More images for مدفوع انسان در قوطی نوشابه !Report images

مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا! - جام نیوز - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/social/149084748078093
Translate this page
7 hours ago - پلیس ایرلند شمالی تحقیق درباره وجود مدفوع انسان در محموله قوطی‌های خالی که قرار بود در شرکت نوشابه کوکا کولا پر شود، آغاز کرده است. - جام نیوز.

مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا! - تی نیوز

tnews.ir/news/8cdc82737236.html
Translate this page
7 hours ago - پلیس ایرلند شمالی تحقیق درباره وجود مدفوع انسان در محموله قوطی های خالی که قرار بود در شرکت نوشابه کوکا کولا پر شود، آغاز کرده است.

مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا! - اخبار روز

tasna.ir/site-users-link.php?id=2960881
Translate this page
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۰۸:۴۴. مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا! پلیس ایرلند شمالی تحقیق درباره وجود مدفوع انسان در محموله قوطی‌های خالی که قرار بود در ...

مدفوع انسان در قوطی نوشابه‌های کوکاکولا! | جام‌نیوز | خبروان

khabarone.ir/news/.../مدفوع-انسان-در-قوطی-نوشابه‌های-کوکاکولا
Translate this page
7 hours ago - پلیس ایرلند شمالی تحقیق درباره وجود مدفوع انسان در محموله قوطی‌های خالی که قرار بود در شرکت نوشابه کوکا کولا پر شود، آغاز کرده است.

مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا! - خبر جور

sendword.ir/news/697684
Translate this page
5 hours ago - به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، روزنامه "گاردین" انگلستان نوشت که این شرکت هفته گذشته فعالیت شبانه این کارخانه در منطقه لسبورن را متوقف ...

مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا! - تازه‌ترین خبرها

padidehnews.com/.../مدفوع-انسان-در-قوطی-نوشابه-های-کوکاکولا
Translate this page
پلیس ایرلند شمالی تحقیق درباره وجود مدفوع انسان در محموله قوطی‌های خالی که قرار بود در شرکت نوشابه کوکا کولا پر شود، آغاز کرده است.

نو به نو - مدفوع انسان در قوطی نوشابه!

www.n1.nobno.ir/showpost.php?id=7814
Translate this page
3 hours ago - پلیس ایرلند شمالی تحقیق درباره وجود مدفوع انسان در محموله قوطی های خالی که قرار بود در شرکت نوشابه کوکا کولا پر شود، آغاز کرده است. ادامه مطلب.

مدفوع انسان در قوطی نوشابه های کوکاکولا! - گوگل پلات

www.googleplot.com/linknews/link-177878.html
Translate this page
50 mins ago - به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، روزنامه "گاردین" انگلستان نوشت که این شرکت هفته گذشته فعالیت شبانه این کارخانه در منطقه لسبورن را متوقف ...