آیا خطای پزشکی جان عارف لرستانی را گرفت؟

چگونه سکسکه باعث مرگ «عارف لرستانی» شد!؟

سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟

علت فوت عارف لرستانی!؟


http://static3.rokna.ir/serve/RnGkgptXj4WE/Db2f077dXpA,/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA+%D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81+%D9%84%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg


سکسکه باعث مرگ عارف لرستانی شد؟

"عارف لرستانی" در ساعات اولیه بامداد شنبه 26 فروردین، به علت سکسکه مقاوم به درمان، به یک بیمارستان خصوصی تهران مراجعه کرده و برای درمان سکسکه مقاوم به درمان وی، تزریق دارویی مربوطه انجام می شود و با حال عمومی و علائم حیاتی مناسب از بیمارستان مرخص می شود.عارف لرستانی

عارف لرستانی

سکسکه کوتاه مدت معمولاً ناشناخته است اما در صورتی که سکسکه طولانی مدت باشد یا به شکل مکرر رخ دهد، می تواند خطرناک بوده و منجر به سکته قلبی شود.

دکتر ایرج خسرونیا، رئیس جامعه متخصصان داخلی ایران بیان کرد:سکته قلبی جزء بیماری هایی است که در برخی به صورت ناگهانی و بدون هیچ نشانه ای بروز می کند. تنگی عروق قلب علت اصلی سکته قلبی شناخته شده است. به عبارتی خون به عضله قلب نرسیده و قلب دچار کم خونی شده و سکته قلبی رخ می دهد.

وی افزود:چربی بالا، قند خون بالا، فشار خون بالا و... فاکتورهای اصلی و خطر این عارضه شناخته شده اند. همچنین افرادی که دخانیات مصرف می کنند و دارای افزایش وزن و قند خون بالا هستند، بیشتر از سایرین به سکته قلبی مبتلا می شوند.

خسرونیا هشدار داد:سکته قلبی می تواند با یک درد در ناحیه قفسه سینه یا ناحیه ای در شکم آشکار شود. علاوه بر آن تنگی نفس به همراه سکسکه شدید می تواند یکی دیگر از عاملان بروز سکته قلبی باشد. همان طور که می دانیم «مرحوم عارف لرستانی» به علت سکسکه شدید به بیمارستان مراجعه می کند که خود یکی از نشانه های پنهان سکته قلبی است اما علت دقیق تر مرگ وی فقط با کالبدشکافی مشخص می شود.

عارف لرستانی

عارف لرستانی بازیگر در حاشیه


رئیس جامعه متخصصان داخلی ایران در رابطه با سکسکه های ناگهانی گفت:سکسکه طولانی مدت که به طور ناگهانی آغاز می شود یکی از نشانه های حمله قلبی است؛ حتی اگر با علائم دیگری مانند عرق کردن، ضعف، درد قفسه سینه و ... همراه نباشد. سکسکه ناشی از تحریک اعضا و اندام هایی است که در قسمت قفسه سینه قرار گرفته اند و مهم ترین آنها پرده دیافراگم، معده، مری و قلب است.

به گفته خسرونیا، سکسکه های بلندمدت باعث از کار افتادگی، ایجاد افسردگی، پنومونی کاهش وزن و اختلال خواب در بیمار می شود.

این متخصص در رابطه با علائم هشدار دهنده به جام جم آنلاین گفت:درد در قفسه سینه، گوش، گردن و شانه جزء شایع ترین علامت سکته قلبی است علاوه بر آن خستگی مفرط، کمبود نفس و سرگیجه، خواب آلودگی، بی خوابی و اضطراب، ضربان تند و نامنظم قلب از دیگر علائم هشدار دهنده محسوب می شوند.

وی در پایان اشاره کرد:بدون شک افراد همیشه مشکلاتی مانند آروغ زدن، معده درد یا سکسکه را به مشکلات گوارشی نسبت می دهند. درست است که در بیشتر موارد این مسائل نشان دهنده مشکلات گوارشی است اما همین مشکلات به ظاهر ساده نیز می تواند نشان دهنده احتمال بروز سکته قلبی در افراد باشد.

سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟

سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟ - نمناک

namnak.com/سکسکه-عارف-لرستانی-.p47816
Translate this page
Rating: 4.4 - ‎8 reviews
عارف لرستانی و سکسکه سکته قلبی و علت مرگ عارف لرستانی و سکسکه عارف لرستانی و علت سکسکه و سکسکه چگونه باعث مرگ میشود در نمناک.

سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟

www.eghtesadnews.com/.../165499-سکسکه-چگونه-جان-عارف-لرس...
Translate this page
13 hours ago - سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟ سکسکه کوتاه‌مدت معمولاً ناشناخته است اما در صورتی که سکسکه طولانی‌مدت باشد یا به شکل مکرر رخ دهد، ...

Images for ‫سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟‬‎

4 hours ago
2 days ago
More images for سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟Report images

نو به نو - سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟

www.n1.nobno.ir/showpost.php?id=19835
Translate this page
9 hours ago - سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟ عارف لرستانی بازیگر طنز کشورمان به خاطر سکسکه به بیمارستان مراجعه کرده بود, آیا سکسکه میتواند ...

مکعب یخی|سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟!

icecub.ir/سکسکه-جان-عارف-لرستانی-را-گرفت؟/
Translate this page
7 hours ago - عارف لرستانی بازیگر طنز کشورمان به خاطر سکسکه به بیمارستان مراجعه کرده بود, آیا سکسکه میتواند باعث مرگ شود؟ چگونه؟

سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟ - آی وی نیوز

ivnews.ir/news/294459
Translate this page
12 hours ago - سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟ سکسکه کوتاه‌مدت معمولاً ناشناخته است اما در صورتی که سکسکه طولانی‌مدت باشد یا به شکل مکرر رخ دهد، ...

سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟ | نمناک | فیدگاه

feedgah.ir/post/.../سکسکه-چگونه-جان-عارف-لرستانی-را-گرفت/
Translate this page
3 days ago - سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟ عارف لرستانی بازیگر طنز کشورمان به خاطر سکسکه به بیمارستان مراجعه کرده بود, آیا سکسکه میتواند ...

آیا خطای پزشکی جان عارف لرستانی را گرفت؟ - مجله تفریحی

6op.ir/news/252206
Translate this page
وی اظهار داشت:برای درمان سکسکه مقاوم به درمان وی، تزریق دارویی مربوطه انجام می شود و ... نمناک پایگاه اینترنتی 90 فان - آیا خطای پزشکی جان عارف لرستانی را گرفت؟

خواص خوردن انار | نمانامه

namaname.com/?p=4000
Translate this page
57 mins ago - عارف لرستانیمراسم تشییع و خاکسپاری عارف لرستانی در کرمانشاه +تصاویرسهام عدالتمشمولان سهام ... سکسکه چگونه جان عارف لرستانی را گرفت؟

چگونه سکسکه باعث مرگ «عارف لرستانی» شد!؟ - رویداد ۲۴

rooydad24.com/.../چگونه_سکسکه_باعث_مرگ_عارف_لرستانی_ش...
Translate this page
2 days ago - به گفته یک متختصص، سکسکه می‌تواند یکی از نشانه‌های سکته قلبی باشد. سکسکه کوتاه مدت معمولاً ناشناخته است اما در صورتی که سکسکه ...