سورپرایز در کنسرت محمدرضا گلزار + تصاویر

سورپرایز در کنسرت محمدرضا گلزار + تصاویر

عکس/ «ناصر ملک‌مطیعی» در کنسرت محمدرضا گلزار

محمد رضا گلزار | کنسرت

محمد رضا گلزار | گزارش تصویری


http://rezagolzar4.ir/wp-content/uploads/2017/03/photo_2017-03-05_11-03-00-1.jpg


ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر موفق سینمای ایران تازه ترین کنسرت خود را در تاریخ 14 اردیبهشت ماه و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه برد و برای دومین بار میزبان هواداران خود در پایتخت بود. گلزار در این کنسرت گلچینی از محبوب ترین قطعات منتشرشده خود را برای دوستدارانش اجرا کرد.محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار

کنسرت محمدرضا گلزار با دو سورپرایز همراه بود . ناصر ملک مطیعی بزرگ مرد سینمای ایران و خواننده سابق گروه آریان از مهمان ویژه این کنسرت بودند.

گزارشی از کنسرت اردیبهشت ماه محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار، سوپر استار خوش سیما و خوش صدای سینما این روزها مشغول برگزاری تور کنسرت های خود به رهبری “حامد برادران” است 14 اردیبهشت ماه برای دومین بار طی دو سانس و به تهیه کنندگی شرکت هنری “اکسیر نوین” در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

محمدرضا گلزار از حضور ناصر ملک مطیعی در کنسرتش یبسیار خوشحال شد و با انتشار تصویری از این مرد بزرگ در اینستاگرامش نوشت:با افتخار میزبان بزرگ مرد سینمای ایران، عالیجناب ناصرخان ملک مطیعی بودیم.

کنسرت محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار سوپراستار خوش صدای سینما

گلزار در این کنسرت با اجرای قطعه «چه جوری» روی صحنه حاضر شد و پس از خواندن قطعه اول ضمن سلام و خوش آمد گویی، گفت امشب اتفاق های غافلگیر کننده بسیاری را برایتان در نظر گرفته ایم و میهمان های بسیاری داریم.

گلزار با اجرای قطعاتی چون:“بهت عادت کردم”، “دلم شکست”، “لعنتی” و … هوادارانش را با خود همصدا کرد.

همچنین گلزار تازه ترین قطعه ی خود با عنوان “تو که نیستی”را که در شب کنسرتش منتشر کرده بود نیز با همراهی طرفدارانش اجرا کرد.

کنسرت محمدرضا گلزار

پیام صالحی خواننده گروه آریان در کنسرت محمدرضا گلزار 

اتفاق ویژه این کنسرت با اجرای قطعه «پرواز» رقم خورد؛ این قطعه که در دومین آلبوم گروه آریان منتشر شده بود، این بار پس از مدت ها روی صحنه درحالی اجرا شد که با نواختن موسیقی این اثر، پیام صالحی نیز روی صحنه حاضر شد و در کنار محمدرضا گلزار این قطعه را اجرا کردند.

کنسرت محمدرضا گلزار

ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 

گلزار در دومین اجرای خود در تهران میزبان میهمانانی چون:“فرهاد مجیدی، ناصر ملک مطیعی، امیرعباس گلاب، بهنام بانی، فرزاد فرزین، حسین یاری، منوچهر هادی و بهاره کیان افشار” بود.

کنسرت محمدرضا گلزار

تصویری از کنسرت محمدرضا گلزار 

ناصر ملک مطیعی و پیام صالحی در کنسرت محمدرضا گلزار
سورپرایز در کنسرت محمدرضا گلزار + تصاویر - نمناک

namnak.com/کنسرت-محمدرضا-گلزار.p49050
Translate this page
Rating: 5 - ‎1 review
8 hours ago - کنسرت محمدرضا گلزار با دو سورپرایز همراه بود . ناصر ملک مطیعی بزرگ مرد سینمای ایران و خواننده سابق گروه آریان از مهمان ویژه این کنسرت بودند.

سورپرایز در کنسرت محمدرضا گلزار + تصاویر - هدانا | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/37889551 - Translate this page
4 hours ago - سورپرایز در کنسرت محمدرضا گلزار + تصاویر. حضور ناصر ملک مطیعی و پیام صالحی خواننده سابق گروه آریان در کنسرت محمدرضا گلزار سورپرایزی ...

عکس/ «ناصر ملک‌مطیعی» در کنسرت محمدرضا گلزار | 24 آنلاین

24onlinenews.ir › فرهنگ
Translate this page
1 day ago - عکس/ «ناصر ملک‌مطیعی» در کنسرت محمدرضا گلزار ... محمدرضا گلزار تصویری از حضور ناصر ملک‌مطیعی در کنسرتش را در اینستاگرام به اشتراک ...

محمد رضا گلزار | کنسرت

rezagolzar4.ir/category/کنسرت-2/
Translate this page
محمد رضا گلزار | گزارش تی وی پلاس از کنسرت ۱۴ اردیبهشت رضا گلزار. برای دانلود ویدیو روی ... محمد رضا گلزار | گلزار و سورپرایز نوستالژیک ۱۶ ساله! ۹۶/۲/۱۵ شب ...

محمد رضا گلزار | گزارش تصویری

rezagolzar4.ir/category/عکس/گزارش-تصویری/
Translate this page
روز دوم فروردین و در حاشیه سفر رضاگلزار به شمال کشور برای اجرای کنسرت رامسرش و برگزاری تولدی خودمانی در مجتمع تجاری پانوراما چالوس فیلم و عکسهایی از این ...

عکس ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 96 - سایت ختی متی

khetimeti.ir/27ناصر-ملک-مطیعی-کنسرت-محمدرضا-گلزار/
Translate this page
6 hours ago - کنسرت محمدرضا گلزار با دو سورپرایز همراه بود . ناصر ملک مطیعی بزرگ مرد سینمای ایران و خواننده سابق گروه آریان از مهمان ویژه این کنسرت بودند.

ایران خبر - سورپرایز دردسرساز سوپر استار سینما در کنسرتش

www.irankhabar.ir/.../سورپرایز-دردسرساز-سوپر-استار-سینما-ک...
Translate this page
محمد رضا گلزار شب گذشته در کنسرت خود، یکی از آهنگ های گروه آریان را بدون اجازه این گروه اجرا کرد که موجب واکنش متفاوت این گروه شد. ... سورپرایز دردسرساز سوپر استار سینما در کنسرتش ... تصاویر/کودکی که استخوان هایش در حال شکستن است.