از ماجرای عاشق شدن اکبر عبدی تا گلایه‌هایش از شایعات مرگ

ماجرای جنجالی ازدواج اکبر عبدی و عاشق شدن در برنامه دورهمی

ماجرای عاشق شدن اکبرعبدی تا بدقولی تهیه‌کنندگان برای دستمزد‌ها + فیلم

نو به نو - ماجرای عاشق شدن و ازدواج اکبر عبدی

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1396/1/5/6009098_833.jpg


حرف های اکبر عبدی در دورهمی

اکبر عبدی بازیگر سینمای ایران شامگاه چهارم فروردین ماه مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود و به پرسش های او درباره مسایل مختلف پاسخ داد.اکبر عبدی

اکبر عبدی

فصل جدید «دورهمی» با شروع خود در عیدانه نوروز 96 میزبان دیگر بازیگر مستعد و هنرمندی شد که در سال گذشته حواشی زندگی اش بازار شایعات را داغ کرده بود، در برنامه شب گذشته اکبر عبدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از گلایه های پرداخت دستمزدهای سینما و تلویزیون گفت.

مدیری در ابتدای برنامه را با پرداختن به موضوع بدآموزی شروع کرد و از تاثیر شخصیت های منفی فیلم های سینمایی به روی مردم جامعه گفت.
اکبر عبدی

اکبر عبدی در برنامه مهران مدیری


کارگردان «دورهمی» از دو نفر از تماشاگران به روی صحنه دعوت کرد و یکی از این دو تماشاگر موقعیت خواسته شده را با موضوع بدآموزی اجرا کرد.
 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «اجاره نشین ها» از عاشق شدن و قرار ازدواج خود با دخترعموی همسرش گفت و از ازدواج دخترش المیرا در هفته های آتی خبر داد.
همچنین مدیری در ادامه برنامه میزبان عبدی بازیگر سینما و تلویزیون شد و عبدی در ابتدا ضمن سلام و تبریک عید نوروز، به خاطره تلخ از دست دادن هنرمندان در روزهای آخر اسفند اشاره و روزهای خوبی را برای آغاز سال جدید آرزو کرد.

وی در ادامه شهرت و محبوبیت خود را از استعداد وجودی و درون اش دانست و بیان کرد:فیلمبرداری فیلم های ویدیویی تمام احساسات یک بازیگر را نشان می دهد اما امروزه در سینما با نگاتیو کار کردن، پرده ای به روی احساسات کشیده می شود.

عبدی در خصوص شایعات با بیان خاطره ای از روزهای بستری بودن خود در بیمارستان بیان کرد:من را هر یک سال دوبار و بیشتر در زمانی که کار نمی کنم، می کشند و این در حالی است که دو سال به دلیل بیماری هایم و پیوند کلیه بیکار هستم.

وی بیان کرد:دست آخر هم متوجه نشدم این کشتن من از روی دوست داشتن مردم است یا نه. یک روز در شرایط نامناسب بیمارستان، ملاقاتی های اتاق کناری متوجه حضور من در بیمارستان شدند و به سراغ من آمدند و با هر سختی بود احوالپرسی کردند و با من عکس سلفی انداختند.

بازیگر فیلم سینمایی اخراجی ها افزود:(با خنده) من جنبه شوخی دارم اما اگر به حق باشد، وقتی به برنامه شما دعوت شدم، به من گفتند که به کسی حرف نزن و با محمدرضا شریفی نیا شوخی نکن، من و شریفی نیا دوست و یار همدیگر هستیم.

عبدی به همکاری خود با کارگردان های بزرگ سینمای ایران اشاره کرد و گفت:از هرکدام از کارگردان ها درسی را آموختم. فهم، درک و گویش یک بازیگر را از استاد تقوایی یادگرفتم و یکی از افتخاراتم همکاری با مهرجویی و میرباقری است، همچنین مدت زیادی در کنار همکاری، همسایه و همخانه مرحوم علی حاتمی بودم.

بازیگر فیلم سینمایی « رسوایی ها» ادامه داد:من همه کارهایم را حتی مباحث شخصی و خصوصی زندگی خود را مدیون اسکندری بزرگ هستم. من به پیشنهاد این مرد به مدت یک سال در کانادا و اروپا زندگی کردم و تئاتر اجرا می کردم و پس از بازگشت به ایران یک سال بیکار بودم و دوباره از صحنه از نمایش کارم را در ایران شروع کردم.

عبدی تاکید کرد:من به نوعی کارگر ارشاد هستم و (خطاب به مهران مدیری) شما به عنوان کارگردان، کارگر ارشد ارشاد هستید. ولی در این دو سال که من بیمار و بیکار هستم از ارشاد به من تلفنی زده نشده است که بدانند زنده ام یا مرده.

مدیری با ابراز تاسف گفت:متاسفانه این مشکل اکثر هنرمندان ما است.

وی با بیان اینکه بازی در فیلم سینمایی «آدم برفی» بارها در آن دوران از نظر ارشاد رد می شد، توضیح داد:الان دو تا سوژه یکی برگرفته از یک فیلم هندی و دیگری پرداخت ذهن خودم دارم که علاقه مند هستم تا پیش از 60 سالگی در آن ها بازی و یا آن ها را تهیه کنم.

عبدی ادامه داد:اگر به 60 سالگی رسیدم و توانستم بسازم که هیچ؛ اما اگر کسی به عنوان کارگردان بخواهد آن را بسازد، من در درخدمت هستم.

ماجرای عاشق شدن و ازدواج اکبر عبدی


از ماجرای عاشق شدن اکبر عبدی تا گلایه‌هایش از شایعات مرگ

www.yjc.ir › فرهنگی هنریرادیو تلویزیون
Translate this page
از گلایه‌های اکبر عبدی از شایعات مرگ تا ماجرای عاشق شدن ... بازیگر مجموعه تلویزیونی «اجاره نشین‌ها» از عاشق شدن و قرار ازدواج خود با دخترعموی همسرش گفت و از ازدواج ...

ماجرای جنجالی ازدواج اکبر عبدی و عاشق شدن در برنامه دورهمی ... - موج آنلاین

mowjonline.ir/.../54199-ماجرای-جنجالی-ازدواج-اکبر-عبدی-عاشق-ش
Translate this page
ماجرای جنجالی ازدواج اکبر عبدی و عاشق شدن در برنامه دورهمی مهران مدیری گفتگو اکبر عبدی با مهران مدیری در برنامه دورهمی شبکه نسیم.

ماجرای عاشق شدن اکبرعبدی تا بدقولی تهیه‌کنندگان برای دستمزد‌ها + فیلم

www.mizanonline.ir/.../ماجرای-عاشق-شدن-اکبرعبدی-تا-بدقولی-ته...
Translate this page
1 day ago - اکبر عبدی در گفتگوی خودمانی با مهران مدیری در فصل جدید برنامه دورهمی از ماجرای عاشق شدنش و همچنین بد قولی تهیه کنندگان برای پرداخت دستمزدها ...

Images for ‫ماجرای عاشق شدن و ازدواج اکبر عبدی‬‎

23 hours ago
More images for ماجرای عاشق شدن و ازدواج اکبر عبدیReport images

ماجرای جنجالی ازدواج اکبر عبدی و عاشق شدن در برنامه دورهمی ... - تی نیوز

tnews.ir/videos/9d2682551792.html
Translate this page
11 hours ago - ماجرای جنجالی ازدواج اکبر عبدی و عاشق شدن در برنامه دورهمی مهران مدیری گفتگو اکبر عبدی با مهران مدیری در برنامه دورهمی شبکه نسیم . اکبرعبدی ۴ ...

نو به نو - ماجرای عاشق شدن و ازدواج اکبر عبدی

www.n1.nobno.ir/showpost.php?id=6819
Translate this page
5 hours ago - ماجرای عاشق شدن و ازدواج اکبر عبدی. اکبر عبدی با حضور در برنامه دورهمی مثل همیشه حرف های بی پرده ای زد, از ماجرای عاشق شدنش رفته تا گلایه هایش از ...

آخرین خبر | آنچه در «دورهمی» گذشت؛ از ماجرای عاشق شدن «اکبر عبدی» تا ...

akharinkhabar.ir/.../آنچه-در-دورهمی-گذشت؛-از-ماجرای-عاشق-شدن-اکب...
Translate this page
1 day ago - آنچه در «دورهمی» گذشت؛ از ماجرای عاشق شدن «اکبر عبدی» تا گلایه‌هایش از ... بازیگر مجموعه تلویزیونی «اجاره نشین‌ها» از عاشق شدن و قرار ازدواج خود با ...

ماجرای عاشق شدن اکبرعبدی تا بدقولی تهیه کنندگان برای دستمزد ها + ...

khabarfarsi.com/u/35475952 - Translate this page
1 day ago - از ماجرای عاشق شدن اکبر عبدی تا گلایه هایش از شایعات مرگ ... ازدواج و همسر المیرا عبدی طبق گفته پدرش در برنامه سه ستاره وی در سال 1396 ازدواج ...

از ماجرای عاشق شدن اکبر عبدی تا گلایه‌هایش از شایعات مرگ - خبر جور

sendword.ir/news/689011
Translate this page
از گلایه‌های اکبر عبدی از شایعات مرگ تا ماجرای عاشق شدن ... بازیگر مجموعه تلویزیونی «اجاره نشین‌ها» از عاشق شدن و قرار ازدواج خود با دخترعموی همسرش گفت و از ازدواج ...

از ماجرای عاشق شدن اکبر عبدی تا گلایه‌هایش از شایعات مرگ • وقت غذای ...

goodfoodtime.com/از-ماجرای-عاشق-شدن-اکبر-عبدی-تا-گلایه‌/
Translate this page
1 day ago - 1 ساعت قبل ... از ماجرای عاشق شدن اکبر عبدی تا گلایه هایش از شایعات مرگ. اکبر عبدی در بخش اول گفتگوی خود با مدیری از گلایه شایعات مرگ خود و ...