ماجرای تازه عروسی که با کمک جن ها از خانه مادر شوهر فرار کرد!!

فرار تازه عروس از خانه مادرشوهر با کمک جن ها!!

رابطه با جن ها


http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1394/12/15/4234284_541.jpg


فاش شدن راز جن های خیالی خانه مادر شوهر پس از 10 سال

 جن مادر

جن مادر

راز یک عروس در داستان جن های خیالی خانه مادرشوهر پس از 10 سال فاش شد.

 این زن وقتی لباس سفید عروسی را پوشید و به خانه بخت رفت، با فریبکاری، داماد را در تنگنا قرار داد. مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ونک تهران، پرده از یک سناریوی عجیب و غریب برداشت.

این مرد که اصرار دارد باید همسرش را طلاق بدهد و با وجود داشتن زندگی ایده آل و بچه های خوب نمی تواند از خواسته اش چشم پوشی کند، به قاضی گفت:هنوز هم باور نمی کنم که از مهربانی و دلسوزی ام سوءاستفاده شده است و نمی توانم همسرم را ببخشم.

وی افزود:وقتی پسری نوجوان بودم، پدرم به خاطر بیماری درگذشت وچون یکی یکدانه بودم، مادرم با صبوری و مهربانی از من حمایت کرد تا اینکه به دانشگاه رفته و مهندس کامپیوتر شدم.

خیلی زود سر کار رفتم و در آنجا با مردی آشنا شدم که دوست خوبی بود، با رفت و آمدهای خانوادگی مان، من با دیدن خواهرش به نام «زهرا» به وی علاقه مند شدم و از مادرم خواستم با خانواده دوستم تماس گرفته و اجازه بگیرد به خواستگاری زهرا برویم.

آنها پذیرفتند و ما به خانه شان رفتیم. در آنجا وقتی قرار شد من و زهرا در اتاقی با هم حرف بزنیم، همسرم شروط خود را یکی پس از دیگری گفت. از ادامه تحصیل گرفته تا میزان مهریه و رفت و آمدهایش به خانه دوستان و فامیل. من که اعتقاد داشتم خانه ام اسارتگاه زنم نیست، خیلی زود پذیرفتم و تنها یک شرط گذاشتم. آن روز به یاد دارم در حالی که بغض کرده بودم، از فداکاری های مادرم گفتم و خواستم بپذیرد و تا آخر عمر با مادرم و در خانه اش زندگی کنیم. زهرا خیلی آسوده پذیرفت و ادعا کرد ماندن نزد مادرم برایش خیلی هم خوشایند است.

مرد 35 ساله که «محسن» نام دارد، گفت:آقای قاضی! بعد از ازدواج جهیزیه را به خانه قدیمی مادرم بردم که دو طبقه و یک زیرزمین است و سال ها در آنجا زندگی کرده ام. داخل آن را بازسازی کردم تا برای نوعروس تازگی داشته باشد.

روزهای نخست خیلی خوب بود، اما یک ماه بعد نیمه شب بود که ناگهان زهرا جیغ بلندی کشید، با وحشت از خواب پریدم و دیدم همسرم در گوشه ای از اتاق کز کرده و در حالی که انگار یک جسد است، گریه می کند و نگاهش به کنج دیواری است. چراغ را روشن کردم و پرسیدم چه خبر است، مادرم که ترسیده بود، بالا آمد و آب طلا به وی داد و چند دقیقه ای گذشت و زهرا ادعا کرد جن دیده است.

ابتدا خندیدم و گفتم حتما شام زیاد خورده ای، اما او اجازه خواست شب وی را به خانه مادرش ببرم، پذیرفتم و تا عصر روز بعد که سراغش رفتم، دیدم آرام شده است که با هم به خانه برگشتیم.

آن شب دیگر خبری از جن نبود، اما سه روز بعد باز همان داستان تکرار شد، اما این بار تمامی نداشت. همسرم در خواب حرف می زد، راه می رفت و وسایل را می شکست. ترسیدم و وی را نزد روان پزشک بردم، اما خوب نشد. از سوی دیگر خانواده زهرا من را تحت فشار قرار داده بودند. یک شب دیدم که لباس سیاه پوشیده و عزاداری می کند، هرچه صدایش زدم، جواب نداد تا اینکه روی صورتش آب پاشیدم. به خود آمد و گفت که به عزاداری مرگ یک جن دعوت شده بود. من باور کردم که آن خانه جن دارد و از مادرم خواستم آنجا را بفروشیم و خانه دیگری بخریم، اما مادرم نپذیرفت و خواست خانه ای که بوی پدرم را می دهد و بازی های دوران کودکی ام در حیاطش خاطره است، بماند و اصرار کرد من و همسرم به خانه جدیدی برویم. محسن که عصبانی شده بود، گفت:با هزار قرض و وام خانه ای خریدم. مادرم نیز طلاهایش را فروخت و به من داد، البته زهرا هم طلاهایش را فروخت و در آن زمان احساس می کردم چه زن فداکاری دارم. مادرم تنها ماند و من با زهرا در خانه ای که خیلی از محله قدیمی مان دور بود، زندگی کردیم. دو دختر و پسرم به دنیا آمدند هر بار از مادرم که طبقه دوم را به مستاجری آن هم عروس و داماد اجاره داده بود، می پرسیدم در آنجا جن دیده شده است، تنها لبخندی را به من نشان می داد و دعا می کرد زندگی خوبی داشته باشم.

این مرد افزود:چند روز پیش به خانه دخترخاله همسرم که با مادرشوهرش زندگی می کرد، رفتیم. آنجا وقتی ناهار را خوردم و خوابم گرفت به اتاق دیوار به دیوار آشپزخانه رفتم تا کمی دراز بکشم. صدای همسرم و دخترخاله اش می آمد و شنیدم زهرا به وی یاد می دهد با چه بهانه هایی بتواند همسرش را مجبور کند تا از خانه مادری اش جدا شود. حساس شدم، همسری که من همیشه وی را مهربان و فداکار می شناختم، من را 10 سال فریب داده بود. زهرا می گفت که از همان لحظه شنیدن شرط من نقشه جن های خیالی را کشیده است و این را خانواده اش نیز البته جز همان دوستم که برادرزنم بود، می دانستند و از دخترخاله اش می خواست همین نقشه را طراحی کند و قول می داد موفق می شود. حتی گفت که اصرار کند مادرشوهرش به خانه جدید آنها رفته و با هم زندگی کنند و من دیدم فریب بزرگی خورده ام.

همانجا نتوانستم خودم را کنترل کنم، از اتاق بیرون آمدم و با صدا زدن شوهر دخترخاله همسرم به آشپزخانه رفتم و خیلی محکم به زهرا گفتم تا آخر عمرم وی را نخواهم بخشید و طلاقش خواهم داد.

محسن در ادامه افزود:جالب اینکه همسرم با پررویی روبه رویم ایستاد و گفت که اگر این کار را نمی کرد، من به جایی نمی رسیدم و الان صاحبخانه نبودیم. من هم گفتم باید واقعیت را از روز نخست به من می گفت یا با وی ازدواج نمی کردم یا چون به وی علاقه داشتم شاید می پذیرفتم، اما فریب کاری را نمی توانم بپذیرم و حالا می خواهم وی را طلاق بدهم.

در برابر ادعاهای این مرد، زهرا گفت:هیچ دختری راضی نیست پس از ازدواج با خانواده شوهر و حتی با خانواده خودش زندگی کند و می خواهد مستقل باشد. من نیز چنین حسی داشتم، اما شوهرم را مردی خوب می دیدم و می خواستم با وی ازدواج کنم. مادرشوهر مهربانی هم دارم، اما این دلیلی نمی شود که بخواهم با وی زندگی کنم، خیلی هم دوستش دارم.

زهرا ادامه داد:من جن ها را بهانه کردم و پشیمان نیستم. زندگی ام را دوست دارم و طلاق نمی گیرم. می دانم مادرشوهرم نیز راضی به این کار نیست و محسن لجبازی می کند. در برابر ادعاهای زهرا، شوهرش گفت:وقتی نزد مادرم رفتم و عذرخواهی کردم، قسمم داد تا همسرم را طلاق ندهم و از وی شنیدم همان شب نخست فهمیده که عروسش راضی به زندگی در خانه قدیمی ما نیست و برای خوشبختی من طلاهایش را فروخته و پشیمان هم نیست.

بنابر این گزارش، قاضی عموزادی وقتی با چنین اختلافی مواجه شد از محسن و زهرا خواست گذشته ها را فراموش کنند و حالا به خاطر دو بچه شان با هم کنار بیایند و وقتی اصرار محسن را در طلاق دید، به آنها فرصت تصمیم گیری داد و جلسه را به آینده موکول کرد.

توصیه کارشناس

مهدی پوردانش، جامعه شناس در این خصوص گفت:استقلال، خواسته هر مرد و زنی است. وقتی دختری می خواهد ازدواج کند، در واقع تصمیم می گیرد خودش تصمیم گیرنده و خانه دار اصلی باشد و به این تفکر باید احترام گذاشت، اما وقتی شرایطی پیش می آید که خواستگار اصرار دارد، با خانواده خودش –پدر و مادرشوهر- زندگی را ادامه دهند، دختر می تواند تصمیم بگیرد و جواب منفی بدهد، پذیرفتن این شرط حقی به گردن عروس می گذارد و وی حتی اگر بعد از ازدواج نظرش عوض شد می تواند با پادرمیانی ریش سفیدها یا راضی کردن شوهرش این شرط را از بین ببرد.

وی افزود:فریب دادن شوهر در واقع به وجود آوردن بی اعتمادی است و همین بی اعتمادی خانمانسوز است، در این پرونده به نظر می رسد زن و شوهر جز در این مورد اختلافی نداشته باشند و به راحتی می توان با یک عذرخواهی و اعتمادسازی مجدد آرامش را به زندگی برگرداند، اما خیلی اوقات دیده شده است زنان یا مردان مرتبا به فریب یکدیگر می پردازند و زمانی که لو می روند دیگر به پایان خط زندگی مشترک رسیده و بچه ها را قربانی خود می کنند.

فرار تازه عروس از خانه مادرشوهر با کمک جن ها!!فرار تازه عروس از خانه مادرشوهر با کمک جن ها!! - نمناک

namnak.com/جن-مادر.p46635
Translate this page
Rating: 4.3 - ‎7 reviews
7 hours ago - جن مادر و روش عجیب تازه عروس برای فریب همسرش و فاش شدن راز جن خانه مادرشوهر بعد از 10 سال و ماجرای باورنکردنی زندگی زوج جوان در نمناک.

ماجرای تازه عروسی که با کمک جن ها از خانه مادر شوهر فرار کرد!! - روژان

roojan.ir/24696/با-کمک-جن-ها-از-خانه-مادر-شوهر
Translate this page
4 hours ago - این زن وقتی لباس سفید عروسی را پوشید و به خانه بخت رفت، با فریبکاری، داماد را در تنگنا قرار داد. مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ونک تهران، ...

نو به نو - تابش: رقیب روحانی عملکرد دولت است نه اصول‌گرایان ...

www.n1.nobno.ir/showpost.php?id=6810
Translate this page
6 hours ago - ساعت24-محمدرضا تابش با 5 دوره حضور در مجلس از باسابقه‌ترین نمایندگان پارلمان است. نماینده مردم ... فرار تازه عروس از خانه مادرشوهر با کمک جن ها!!

نسیم هراز - جن های تئاترشهر

www.nasimeharaz.com/magazine/viewer.php?id=2172
Translate this page
و پیرزن قابله که کت مخمل تازه‌عروس را با همان یقه انگلیسی پهن به تن عروس اجنه ... را همان جا می‌تکاند بر تل خاکروبه‌ها و فرار... تا خانه. عروس که در را می‌گشاید؛ مادر شوهر جیغ ... بچه جن باریک و بلند را بازی می‌کند و توی صحنه‌های عروسی جن‌ها با حرکات عجیب و ... به جز شکل گوش‌ها یا دم و فرم لباس که خیلی هم به ما کمک می‌کرد، چیز ماورایی در ...

وحشت زن 33 ساله از روح برادرش! + تصاویر

www.netlox.ir/articles/.../وحشت-زن-33-ساله-از-روح-برادرش--تصاو...
Translate this page
فرار کردن یک زن از روح برادرش ... ازدواج زن 61 ساله با پسر 8 ساله برای شادی ارواح! ... به رابطه عاشقانه پنهانی با یک قاتلفرار تازه عروس از خانه مادرشوهر با کمک جن ها!!

10 جمله ای که هرگز نباید به مادرشوهر گفت - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/tafahom/words-never-mother.html
Translate this page
تازه های کوچه پس کوچه های تفاهم ... عروس ها می خواهند در فامیل شوهر جا باز کنند، در حالیکه مادرشوهرها می خواهند مطمئن شوند که از زندگی ... عکس های پدر و مادرش در همه جای خانه دیده می شوند و آنها اصلاً عکسی از من و شوهرم در خانه نگذاشته اند. ... دعواهای عروس و خواهرشوهری همیشه پرمسئله است و شما با کمک گرفتن از مادرشوهرتان به هیچ جایی نمی رسید.

مشاوره ی خانوادگی - پایگاه اطلاع رسانی حجةالاسلام و المسلمین جاودان

new.javedan.ir/porsesh_khanevadegi-index
Translate this page
این برای ابتدای مادری شماست که تجربه ندارید با هم دیگر بنشینید راه حل بیابید . ... در نگاه ایشون هیچ کدام از محبت ها و توجه های من ارزشی نداره و به گفته ایشون در حقشون .... و از آنجا که پسرم مدتی برای دیدن جن کنجکاوی زیادی به خرج داده بود و تا حدی هم ..... دارم با مادرم در یک خانه زندگی می کنیم هر روز بر اختلاف عروس مادر شوهر افزوده میشه ...

سحر قریشی از دعوت شوم یک کارگردان سرشناس به یک خانه پرت خبر داد ...

zarindl2017.ir/news/109130
Translate this page
3 hours ago - راز 10 ساله جن‌های خانه مادرشوهر /عروس مشکی پوش برای مرگ یک جن عزاداری ... اشک‌های دختر فیلمبردار در میهمانی دروغین دو شیطان / وقتی وارد پارکینگ شدم با چاقو مرا پشت جعبه ها بردند و . ... فرار تازه عروس از خانه مادرشوهر با کمک جن ها!!

پسرخاله مریم زیر پام نشست، وقتی زندان افتادم زنم را مال خود کرد و ... | رکنا

www.rokna.ir/.../253234-پسرخاله-مریم-زیر-پام-نشست-وقتی-زند...
Translate this page
8 hours ago - راز 10 ساله جن‌های خانه مادرشوهر /عروس مشکی پوش برای مرگ یک جن ... اشک‌های دختر فیلمبردار در میهمانی دروغین دو شیطان / وقتی وارد پارکینگ شدم با چاقو مرا پشت جعبه ها بردند و . ... دزد هنگام فرار از خانه زن تنها در بالکن گیر افتاد و از پلیس کمک ..... افتخاری تازه برای اصغر فرهادی و فیلم فروشنده +عکس · برنده اسکار ...

ضرب‌المثل‌های آذربایجانی - ویکی‌گفتاورد

https://fa.wikiquote.org/wiki/ضرب‌المثل‌های_آذربایجانی
Translate this page
«جوان را برای خرید اسب بفرست و پیر را برای دختر(عروس)». ... «در خانه ی پدر نامادری- در خانه ی شوهر مادر شوهر». ... «در جزیره گرگ کم بود، یکی هم با کشتی آمد». .... کسی که دستاش بسته هست خیلی ها جسارت زدنشو پیدا می کنند» ... «گربه دزده چوب ببینه فرار می‌کنه». اوغرو دان ... «مثل ترسیدن جن از آهن می ترسد(کنایه از آدم ترسو است)».