تیپ های معروف و مد در سال 95!96

تیپ های معروف و مد در سال 95!96

مدل مانتو بازیگران زن مشهور ایرانی در سال 95 و 96

لباس های جدید سال 96

عکس های پسران و دختران خوشگل ایرانی در سال 96


http://nasimfun.com/wp-content/uploads/2016/04/Manto-Bazigaran-NasimFun.com-15.jpg


فلسفه های پشت تیپ مد سال 95

در این بخش به یادآوری و بازنگری به تیپ های داغ و معروف سال 95 پرداخته ایم که حواشی زیادی را به دنبال خود داشت،از پادشاه و ملکه شدن در رنگ های مختلف! تا ریش هایی که اکثر جوانان وقتی که جمله ی (ته ریش بهت میاد) را شنیدند دست به پرورش ریش هایشان زدند.تیپ مد

تیپ مد

توجه: ما به تمامی سلایق و علاقه ها احترام می گذاریم،جملات فوق را صرفا جهت شوخی ذکر کرده ایم.

Keep Calm


موج مانتوهای پشت نوشته دار تقریبا از همان شروع سال راه افتاد. Keep calm عبارتی بود که هنگام قدم زدن در خیابان ها حتما به چشم می خورد و می توان آن را آمده از فضای مجازی دانست. این عبارت در لندن 1939 مطرح شد و شعار دولتی بود. آلمان ها مرتب لندن را بمباران می کردند و دولت انگلیس شعار keep calm را مطرح کرد تا به مردم بگوید که آرام باشید. بمباران ادامه دارد و شما دنبال زندگی خودتان باشید. خیلی خودتان را اسیر این تحولات اضطراب آور نکنید.

 
 
مانتوی پشت نوشته
 
 
طرح بری بری و ارتشی

در سال های 1920 کسانی که بارونی درست می کردند و آستر بارونی های شان پارچه های چهارخونه بود، بعدها به بری بری منصوب شدند. وقتی مردم استقبال کردند شال و کیف و ... هم از آن طرح زدند. این طرح ها برای اسکاتلند است و در آنجا این رنگ های زمینه برای طبقات مختلف جامعه فرق می کند. موج لباس هایی با طرح ارتشی هم از آن طرح هایی بود که دختر و پسر نداشت و توانست ویترین همه مغازه ها را سبز و کرم کند.
 
 
مدل موی خامه ای

مدل موی مردانه از آن موج هایی بود که همیشه به یکی از بحث برانگیرترین مدها تبدیل می شد. مدل خامه ای که سال گذشته بورس شده در واقع یک مد ارتشی بود. به دلیل این که در میادین جنگ دسترسی به آب مشکل بود، سربازان نمی توانستند مرتب حمام کنند. آنها موهای شان را کوتاه می کردند و چون قسمتی از مو زیر کلاه می ماند و آن قسمت پنهان بود، فقط قسمتی را که بیرون از کلاه بود، کوتاه می کردند. بعد که سربازی شان تمام شد، همان مدل مو را ادامه دادند و مد شد.
 
 
کفش های خاص

کفش های سوپراستار، کفش های آدیداس سه خطی است که هر طرف کفش سه خط دارد. این کفش ها را آدیداس ده ها سال قبل تولید کرد و دوباره به آن بازگشت کرده. کفش های کتانی هم همین طور، مال 100 سال پیش است و اولین بار از چین آمد. یک جنسی مثل متقال بود که دوباره مد شده و بازگشت به قدیم است. همه اینها برای متفاوت بودن است.
 
 
کفش های مد
 
 
شلوار فاق بلند

شلوار بگی از زندان مد شد؛ برای این که در زندان ها حق نداشتند کمربند داشته باشند، شلوارهای شان معمولا از کمرشان می آمد پایین تر و آویزان بود. به خاطر همین مثلا فاق شلوار تا زانو می رسد. بعدا این افراد از زندان که بیرون می آمدند همان شلوارها را با همان شکل می پوشیدند. زندان رفتن هم شده بود یک جنبه تفاخر؛ مثلا یک جوان شانزده ساله با قدر 170 سانتیمتر شلوار جین یک آدم 190 سانتیمتری با دو برابر سن و وزن خودش را می خرید و آن را آویزان می کرد.
 
 
کلاه Cap

1860 در فرانسه نظامی هایشان کلاه کپی داشتند، منتها کلاه هایشان چهارگوش بود. وقتی که لاتکس به دست آمد، توانستند کلاه های گرد درست کنند. قبلا نمی توانستند. بعد کلاه گرد مد شد. در نیویورک تیم بیسبال یانکی کلاه کپ سرش می گذارد. در قسمت جلوی کلاه هم NY نوشته بود که منظور «نیویورک» بود. تیم یانکی در نیویورک بود و اولین بار اینها این آرم را روی کلاه شان گذاشتند. یک عده از این فرصت استفاده کردند و ماه تولدشان را یا شهرشان را روی کلاه نوشتند.

عینک شهرزاد و مرغ آمین

سال قبل سریال شهرزاد مدهای مختلف زیادی مطرح کرد. تب گردنبند مرغ آمین یکی از این مدها بود که توانست از یک سکانس عاشقانه در این سریال جایش را خیلی زود در ویترین هر جواهرفروشی باز کند. این تب آن قدر زیاد بود که حتی جنس های تقلبی اش هم خیلی زود پر شد و برای آنهایی که هزینه کردن برای شان سخت بود، فیک آن را می خریدند یا کادو می دادند.
 
 
مرغ آمین


جواهرات فانتزی

امسال برای زیورآلاتی مانند طلا یکی از سال های جالب و عجیب بود. موج گالری های طلا که محصول های گرم پایینی با شکل های خارج از مرسوم همیشه را تولید و فروش می کردند. محصولات و زیورآلات یا سنتی بودند و طرح های اسلیمی داشتند یا شبیه نقاشی های فانتزی شده بودند و خلاقیت در اجرا و ایده شان زیاد شده بودند. موجی که بیشتر تولیدات آن نهایتا تا دو گرم بودند و همین باعث شد استقبال خوبی از آن شود و خیلی از گالری های طلا را در فضای مجازی پیش مردم شناخته تر کند.

پیراهن های پشت بلند و نوشته دار

تقریبا در ویترین هر بوتیک مردانه ای یا لباسی دیده می شد که پشت آن بلندتر از جلوی آن بود یا پیراهن مردانه ای چهار خانه که عدد 88 روی آن نوشته باشد. این موج هم تقریبا همزمان با همان مانتوهای پشت نویسی شده وارد شد و خیلی زود به لباس های زنانه هم سرایت کرد. تی شرت هایی با دو هشت پشت شان که مخفف همان Hiel Hitler یا همان سلام هیتلر است و از آنجایی که H حرف هشتم انگلیسی است، این عدد به عنوان نماد نازی ها معروف است.

ریش داعشی

موضوع از جایی شروع شد که مدل ریش عجیب و بلندی همه گیر شد که چهره های داعشی را در ذهن مردم تداعی می کرد. آن قدر که دیگر چهره های معروف تری مانند سعید معروف یا سیروان خسروی هم به نظر پیرو همین مد بین مردم شناخته شدند. وقتی روس ها به افغانستان حمله کردند، مردم بومی افغانستان به نیروهای روس حمله می کردند. برای همین به روس ها توصیه شد که برای این که مورد حمله قرار نگیرند، ریش بلند بگذارند و چیزی دور گردن شان بیندازند.

 

 
ریش داعشی

عینک های فریم دار

عینک تب دیگری بود که به دنبال سریال شهرزاد ایجاد شد. البته عینک با فریم خاص چند سالی می شود که مطرح است اما عینک مصطفی زمانی توانست آن قدر در جامعه زیاد شود که خیلی از غیرعینکی ها را وسوسه کند تا با شیشه های معمولی هم که شده آن را بزنند. رامبد جوان هم یکی از آن چهره هایی بود که با عینکی که در هر شیشه اش فریم متفاوتی داشت؛ یک شیشه گرد و یک شیشه مستطیل که باعث شد هم واکنش های متفاوتی از مردم بگیرد هم مد شود.

تیپ های معروف و مد در سال 95!96

تیپ های معروف و مد در سال 95! - نمناک

namnak.com/تیپ-های-معروف-و-مد-در-سال-95.p46498
Translate this page
Rating: 5 - ‎1 review
تیپ مد و تیپ های سال 95 و تیپ های معروف سال 95 و تیپ های جنجالی سال 95 و مطالب سرگرمی روز را در نمناک ببینید.

سال 95 چه تیپ هایی مد بودند؟ - فرادید

faradeed.ir/fa/news/35238/سال-95-چه-تیپ-هایی-مد-بودند
Translate this page
هر سال اتفاق های جدیدی در حوزه مد می افتد. ... سال 95 چه تیپ هایی مد بودند؟ .... دیگر چهره های معروف تری مانند سعید معروف یا سیروان خسروی هم به نظر پیرو همین مد بین مردم ...

نو به نو - تیپ های معروف و مد در سال 95! - تازه های اینترنت را در ...

www.n1.nobno.ir/showpost.php?id=5717
Translate this page
2 hours ago - هر سال اتفاق های جدیدی در حوزه مد می افتد. البته این تنوع هم یک جایی کم می آورد که باعث دست به کار شدن هنرمندان می شود و به یکباره موجی از ملکه ها و ...

تازه های مدل لباس و مانتو - سماتک

www.samatak.com/mode/dress
Translate this page
مدل لباس,مدل مانتو,مدل جدید لباس,لباس مجلسی,لباس شب,پیراهن,لباس عروس,لباس زیر,مدل تونیک,مدل کت و دامن,مانتو تابستانه,مدل,مدل های,مدل لباس شب ... مدل های لباس مجلسی برندهای معروف ترک ... ایده های شیک برای تیپ آقایان با رنگ سال + تصاویر ...

مدل مانتو بازیگران زن مشهور ایرانی در سال 95 - مد وی

modv.ir/15483/مدل-مانتو-بازیگران-زن-95
Translate this page
مدل مانتو بازیگران زن مشهور ایرانی 95 در این بخش از مد وی جدیدترین و شیک ترین مدل ... مدل مانتو بازیگران ایرانی در سال ۹۵ ، جدیدترین مدل مانتو های هنرمندان ایرانی ۲۰۱۶ ... مدل تیپ هنرمندان زن ایرانی در سال ۹۵ ، مدل لباس بازیگران زن ایرانی در سال ۹۵.

گالری عکس های بازیگران - پارس ناز

www.parsnaz.com/news_cats_3.html
Translate this page
گالری عکس های بازیگران,تصاویر بازیگران,عکس های بازیگر زن,عکس ... بازیگران خوش تیپ و خوش استایل این هفته هالیوود ... تصاویر داغ بازیگران و ستاره های معروف ایرانی (215) · مجموعه بازیگران هری پاتر را بعد از 16 سال ببینید ... بازیگران زن هالیوودی که با هر مدل مویی زیبا هستند ... حاشیه های جنجالی جشنواره فیلم فجر 95.

عکس های پسران خوشگل ایرانی در سال 95 - مد وی

www.verygoodsearch.ir/dycqntsvnrcfnvxdnjdsdsncvndnsdcacyrctc... - Translate this page
عکس های پسران خوشگل ایرانی در سال 95 درست مثل زنان، مردان بیش از حد آرزوی دستیابی به ... عکس پسر خوش تیپ خوشگل جذاب ایرانی مرد خوش اندام خوش هیکل زیبا ارمیا زیبا ... فکرکردم عکس سعید معروف رو گذاشتید والا خوشگل ترین پسر ایران .

جدیدترین مدل رنگ مو سال 95 با ترکیب و اسم رنگ - ناز وب

www.nazweb.ir/161048-hair-color.html
Translate this page
تصاویری از جدیدترین مدل رنگ موی سال 1395 با اسم رنگ برای انتخاب ترکیب رنگ مورد نظر موی خانم‌ها از مهم‌ترین بخش‌های آرایشی آن‌ها مح. ... جدیدترین مدل رنگ مو سال 95 با ترکیب و اسم رنگ. مجموعه : انواع مدل مو و .... عکس های دختران دوقلوی معروف در فضای مجازی بخاطر مدل موهاشون .... دختران تهرانی با تیپ های فشن و امروزی + تصاویر · مدل ...

مدل مانتو 95 بسیار شیک و دیدنی - مجله شیک پارس

shikpars.com/new-model-manto-95/
Translate this page
عکس های جدید از بروزترین مدل های مانتو سال 95 مناسب برای روزهای گرم ... مدل مانتو های مجلسی و کتی مزون های معروف ایرانی سری دوم مدل مانتو های زیبا با مدل های مانتو ...

ست لباس انواع ست های لباس از برندهای معروف مد - آکاایران

www.akairan.com/khanevadeh/model/set.html

Searches related to تیپ های معروف و مد در سال 95!

مدل لباس مانتو جدید

مانتو مدل پیراهن مردانه

مدل لباس مانتو مجلسی

مدل مانتو سفید برای عروس

مدل مانتو ازاده صمدی

مدل مانتو های سحر قریشی

مدل مانتو برای نوجوانان

مدل مانتوهای الناز شاکر دوست


۹۶/۰۱/۰۱ موافقین ۰ مخالفین ۰
sajad

کانال فیلم و اهنگ موزیک پدیده

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید